Stron Główna O Nas Oferta Kontakt290zł


*100 for dyskusyjnych

*700 pozytywnych opinii o Twojej firmie

Dokładny raport z wykonania usługi
490zł


200 for dyskusyjnych

1400 pozytywnych opinii o Twojej firmie

Dokładny raport z wykonania usługi
690zł


400 for dyskusyjnych

2800 pozytywnych opinii o Twojej firmie

Dokładny raport z wykonania usługi

http://seo-sklep.com.pl/marketing-szeptany-400-for-2800-opinii-p-33.html990zł


800 for dyskusyjnych

5600 pozytywnych opinii o Twojej firmie

Dokładny raport z wykonania usługi


 

 1. Jakie informacje potrzebujemy od Ciebie, by rozpocząć realizację marketingu?


1. Adres strony internetowej/bądź informacje o usłudze, którą mamy promować.

2. Prosimy o podesłanie informacji, czy są jakieś szczególne kwestie, które należy wyróżnić/zaznaczyć przy pisaniu pozytywnych opinii. Mogą to być informacje, które wyróżniają stronę/firmę na tle pozostałych.

3. Jeśli w treści częsci komentarzy mają pojawić się anchory ze słowami kluczowymi, które mają podnieść pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google - prosimy o ich podesłanie. Fraz w zależności od pakietu może być od 5 do 25.


 2. Jak wygląda harmonogram działań?

1. Po otrzymaniu informacji uwzględnionych w punkcie pierwszym rozpoczynamy pisanie tekstów/opinii potrzebnych do realizacji zlecenia. Mamy na to 10 dni roboczych. Z reguły teksty napisane są w 5-6 dni roboczych.

2. Wysyłamy Państwu teksty i opinie do akceptacji wraz z planem działania. Jeśli wszystko będzie się zgadzać przystąpujemy do dodawania wpisów i opinii.

3. W zależności od pakietu całość prac można rozłożyć na okres:

- dla pakietu zielonego: od 14 do maksymalnie 40 dni.

- dla pakietu brązowego: od 21 do maksymalnie 50 dni.

- dla pakietu srebrnego: od 21 do maksymalnie 60 dni.

- dla pakietu złotego: od 28 do maksymalnie 90 dni.

4. Po realizacji wysyłany jest SZCZEGÓŁOWY raport z uwzględnieniem wszystkich linków, gdzie znajdują się komentarze/opinie.

5. Po przesłaniu raportu wpisy są dodatkowo pingowane i podlinkowywane, by znajdowały się jeszcze wyżej w wynikach wyszukiwania Google.


 3. FAQ'u - najczęściej zadawane pytania

1. W jaki sposób można zweryfikować, że rzeczywiście wykonaliście usługę?

Po realizacji marketingu wysyłany jest SZCZEGÓŁOWY raport z uzględnieniem wszystkich linków, gdzie znajdują się komentarze/opinie.

2. Jeśli jakieś komentarze, opinie nie będą mi pasować - co wówczas?

Problemu w zasadzie nie ma, ponieważ rozpoczęcie dodawania następuje DOPIERO po AKCEPTACJI tekstów i opinii. Mają Państwo pełny wgląd w przeprowadzony marketing i pewność, że wszystko zostanie wykonane IDEALNIE.

3. Do jakich for dodajecie?

Marketing szeptany przeprowadzamy na forach ogólnotematycznych, stale rozwijanych. Wszystkie wpisy dopisujemy do konkretnej PASUJĄCEJ DO TWOJEJ STRONY/usługi tematyki.

Wpisy znajdują się bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania pod dziesiątkami fraz (używamy b.dużej liczby unikalnych tematów i linkujemy wpisy).


 


*100 for dyskusyjnych:
Rozpoczniemy 100 tematów na 100 różnych forach dyskusyjnych, które będą traktować na temat Twojej firmy, bądź o produkcie.

*700 pozytywnych opinii o Twojej firmie:
W ramach jednego tematu napiszemy od 5 do 10 opinii o Twojej firmie, co średnio daje 7-8 pozytywnych opinii w jednym temacie
.


Wybierasz pakiet srebrny - 400 for i 2800 pozytywnych komentarzy. Rozpoczynamy dyskusje na 400 forach dyskusyjnych, w każdym tamacie piszemy po 5-10 pozytywnych opinii, co przekłada się na 2800 gwarantowanych pozytywnych komentarzy.