Stron Główna O Nas Oferta Kontakt


390zł

100 for dyskusyjnych
+ 100 opinii na 10 serwisach

590zł

200 for dyskusyjnych
200 opinii na 10 serwisach

890zł

400 for dyskusyjnych
400 opinii na 20 serwisach

1290zł

800 for dyskusyjnych
800 opinii na 40 serwisach
 
* CENY NETTO

 1. Jakie informacje potrzebujemy od Ciebie, by rozpocząć realizację marketingu?


1. Adres strony internetowej/bądź informacje o usłudze, którą mamy promować.

2. Prosimy o podesłanie informacji, czy są jakieś szczególne kwestie, które należy wyróżnić/zaznaczyć przy pisaniu pozytywnych opinii. Mogą to być informacje, które wyróżniają stronę/firmę na tle pozostałych.

3. Jeśli w treści częsci komentarzy mają pojawić się anchory ze słowami kluczowymi, które mają podnieść pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google - prosimy o ich podesłanie. Fraz w zależności od pakietu może być od 5 do 25.


 2. Jak wygląda harmonogram działań?

1. Po otrzymaniu informacji uwzględnionych w punkcie pierwszym rozpoczynamy pisanie tekstów/opinii potrzebnych do realizacji zlecenia. Mamy na to 10 dni roboczych. Z reguły teksty napisane są w 5-6 dni roboczych.

2. Wysyłamy Państwu teksty i opinie do akceptacji wraz z planem działania. Jeśli wszystko będzie się zgadzać przystąpujemy do dodawania wpisów i opinii.

3. W zależności od pakietu całość prac można rozłożyć na okres:

- dla pakietu zielonego: od 14 do maksymalnie 40 dni.

- dla pakietu brązowego: od 21 do maksymalnie 50 dni.

- dla pakietu srebrnego: od 21 do maksymalnie 60 dni.

- dla pakietu złotego: od 28 do maksymalnie 90 dni.

4. Po realizacji wysyłany jest SZCZEGÓŁOWY raport z uwzględnieniem wszystkich linków, gdzie znajdują się komentarze/opinie.

5. Po przesłaniu raportu wpisy są dodatkowo pingowane i podlinkowywane, by znajdowały się jeszcze wyżej w wynikach wyszukiwania Google.


 3. FAQ'u - najczęściej zadawane pytania

1. W jaki sposób można zweryfikować, że rzeczywiście wykonaliście usługę?

Po realizacji marketingu wysyłany jest SZCZEGÓŁOWY raport z uzględnieniem wszystkich linków, gdzie znajdują się komentarze/opinie.

2. Jeśli jakieś komentarze, opinie nie będą mi pasować - co wówczas?

Problemu w zasadzie nie ma, ponieważ rozpoczęcie dodawania następuje DOPIERO po AKCEPTACJI tekstów i opinii. Mają Państwo pełny wgląd w przeprowadzony marketing i pewność, że wszystko zostanie wykonane IDEALNIE.

3. Do jakich for dodajecie?

Marketing szeptany przeprowadzamy na forach ogólnotematycznych, stale rozwijanych. Wszystkie wpisy dopisujemy do konkretnej PASUJĄCEJ DO TWOJEJ STRONY/usługi tematyki.

Wpisy znajdują się bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania pod dziesiątkami fraz (używamy b.dużej liczby unikalnych tematów i linkujemy wpisy).


 


*100 for dyskusyjnych:
Rozpoczniemy 100 tematów na 100 różnych forach dyskusyjnych, które będą traktować na temat Twojej firmy, bądź o produkcie.

*700 pozytywnych opinii o Twojej firmie:
W ramach jednego tematu napiszemy od 5 do 10 opinii o Twojej firmie, co średnio daje 7-8 pozytywnych opinii w jednym temacie
.


Wybierasz pakiet srebrny - 400 for i 2800 pozytywnych komentarzy. Rozpoczynamy dyskusje na 400 forach dyskusyjnych, w każdym tamacie piszemy po 5-10 pozytywnych opinii, co przekłada się na 2800 gwarantowanych pozytywnych komentarzy.